Hlavné menu

Počet návštev: 4118803

Biela pastelka - poďakovanie

Vážená pani riaditeľka, milí dobrovoľníci, žiaci a študenti, ďakujeme Vám za pomoc a spoluprácu pri celoslovenskej verejnej zbierke Biela pastelka 2017. Aj vďaka Vášmu nasadeniu a ochote sa nám podarilo v Prešovskom kraji vyzbierať nádhernú sumu 22 368,12 €!
 

Dobrovoľníci z Vašej školy vyzbierali sumu: 50,00€

ĎAKUJEME!

Výnos verejnej zbierky Biela pastelka je určený na pomoc tým, ktorí stratili zrak a snažia sa s touto ťažkou situáciou vyrovnať. Ročne Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska poskytne služby viac ako 3 000 klientom vo všetkých krajoch SR. Ide napríklad o bezpečnú chôdzu s bielou palicou, čítanie a písanie Braillovho písma a sebaobslužné činnosti – varenie, upratovanie, osobná hygiena či komunikačné zručnosti.

Takmer tretina prostriedkov ostáva priamo v regióne, v ktorom sa vyzbierali. Svojím zapojením ste tak priamo pomohli ľuďom so zrakovým postihnutím, ktorí žijú vo Vašom meste, okrese či kraji.

Poďakovanie patrí v prvom rade Vám, milí žiaci a študenti, ktorí ste sa rozhodli zapojiť do Bielej pastelky a aktívne ste oslovovali darcov na Vašej škole či v uliciach. Veríme, že to pre Vás bola zaujímavá skúsenosť. Ďakujeme aj vedeniu Vašej školy za podporu, spoluprácu a pomoc s koordináciou zbierky.

V mene zrakovo postihnutých spoluobčanov Vám ďakujeme a prajeme veľa dobrého do ďalších dní.

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska

 

Novinky

Kontakt

  • CZŠ sv. Jána Krstiteľa
    9.mája 740/7
    083 01 Sabinov
  • 051/4521 639

Fotogaléria