Hlavné menu

Počet návštev: 4113598

Šport v škole

5.6.2013
Tohtoročná jar sa niesla aj v znamení športových súťaží. V marci získalo družstvo chlapcov našej školy v zložení:J.Lipták, M.Havrila, M.Nehila, B.Dzurik, D.Tkáčik, T.Maľarik, Daniel Slaninka, P.Dvorščák, K.Žilka, M.Kravec, L.Krehlík, J.Janič a M.Maľcovský  titul majstrov okresu v basketbalekeď vo finále porazili ZŠ Brezovicu. Na treťom mieste skončila ZŠ 17.novembra Sabinov. 

V Lipanoch sa v apríli uskutočnilo okresné kolo vo futbale mladších žiakov a pohár za  tretie miestosi vybojovali títo hráči: M.Mikolaj, E.Dragoň, D.Smrek, F.Varga, K.Kvašňák, M.Hovan, D.Slaninka a M.Jaco. 

V máji sa darilo družstvu dievčat v okresnom kole v atletike ziskom druhého miesta. Zaslúžili sa oň K.Feketeová, I.Macejková, Z.Lukáčová, F.Jusková, S.Gajdošová, S.Sarossyová, L.Petrušová, J.Bujňáková, M.Zborayová a L.Mišenčíková. Po prvý raz v histórii školy sa podarilo získať titul majstrov okresu v atletike družstiev týmto chlapcom: J.Lipták, M.Nehila, T.Maľarik, D.Tkáčik, D.Slaninka, P.Dvorščák, M.Havrila, M.Maľcovský, B.Dzurik a M.Mikolaj.

Všetkým úspešným dievčatám a chlapcom gratulujeme.

 

Novinky

Kontakt

  • CZŠ sv. Jána Krstiteľa
    9.mája 740/7
    083 01 Sabinov
  • 051/4521 639

Fotogaléria