Hlavné menu

Počet návštev: 4113074

RoboCup Slovensko u nás v Sabinove

„... a je po súťaži...“ Vydýchli si organizátori i súťažiaci. Hodiny príprav, konštruovania, programovania a zabezpečovania stáli za to.  Hoci dnes vieme, čo sme mohli urobiť ešte lepšie, teší nás, že hostia boli spokojní. Našich tanečníkov určite teší, že robot Pinocchio poslúchal, pekne dotancoval do svojej školy a zabezpečil nám 1. miesto. Konštruktérsky tím „Untitled“  zase vytvoril super robonauta, ktorý vyletel až do stratosféry a splnil všetky požadované výskumné  úlohy.  Hoci robonaut zabudol na zemi výskumný balón, vybojoval  našim konštruktérom 2. miesto. 

Podrobý opis súťaže, všetky výsledky, nejaké fotografie  a videá nájdete na http://virtuallab.kar.elf.stuba.sk/robowiki/index.php?title RoboCup Junior Slovensko

ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na zdarnom priebehu: kolegom, pracovníčkam školskej jedálne, tetám upratovačkám, fotografom,  kameramanom, žiakom - organizátorom  i súťažiacim žiakom.

Zvlášť ďakujeme  za podporu primátorovi, Ing. Petrovi Molčanovi  a mestu Sabinov a sponzorom:firme EPOS a firme STUS

Za zdarný priebeh, korektné a promptné spracovanie výsledkov ďakujeme Ing. Mirovi Kohútovi , RNDr. Jánovi Mintálovi zo Slovenskej spoločnosti elektronikov a Mgr. Pavlovi Peterovičovi,  PhD,  z  Univerzity Komenského  aj ostatným hosťujúcim rozhodcom.

 

Novinky

Kontakt

  • CZŠ sv. Jána Krstiteľa
    9.mája 740/7
    083 01 Sabinov
  • 051/4521 639

Fotogaléria