Hlavné menu

Počet návštev: 4113712

Sústredenie speváckeho zboru Cantabile CZŠ sv. Jána Krstiteľa

10.5.2009 
Hurá!“ zaznelo z mnohých úst členov speváckeho zboru Cantabile, keď sa dozvedeli o ďalšom (už štvrtom) sústredení. V štvrtok 30.4.2009 sme sa zišli na vlakovej stanici a čakali na vlak, ktorý nás mal odviezť do Bardejova. Cestu si skrášlil každý podľa svojej chuti: niektorí hrali karty, iní zas čítali, spievali, počúvali hudbu...
 

V Bardejove nás už čakali mikrobusy, ktoré nás odviezli na Mníchovský potok. Po príchode sme mali voľnejší program na vybalenie a zoznámenie sa s prostredím. A potom mohlo začať to, kvôli čomu sme sem prišli – naše skúšky. Po „tvrdej“ práci nás čakala v jedálni chutná večera a netradičný večerný program, v ktorom sme „obkukali“ techniku spievania poľského zboru na koncerte Tu es Petrus. Na dobrú noc sme si pozreli rozprávku čarovný kolotoč. V piatok sme celé dopoludnie cibrili svoje krásne hlásky a po svätej omši, ktorú nám prišiel odslúžiť p. kaplán Supek, sme sa vybrali na menšiu túru do Bardejovských Kúpeľov. Tam sme si nemohli nechať ujsť tradičné kúpeľné oblátky. Večer sme strávili pri eRko-tancoch a na svoje si prišli aj fanúšikovia hokeja. Posledný deň nášho pobytu patril  skúškam, sv. omši a baleniu. čerešničkou na torte bol výhľad na mesto Bardejov z kostolnej veže  baziliky sv. Egídia.

Na záver sa chceme za všetkých členov zboru poďakovať našim p. učiteľkám, ktoré pre nás obetovali čas aj „nervy“ a tiež p. kaplánovi Supekovi za ochotu prežiť s nami tieto dni.

 Monika Škovranková, Katka čekanová  IX. B

Novinky

Kontakt

  • CZŠ sv. Jána Krstiteľa
    9.mája 740/7
    083 01 Sabinov
  • 051/4521 639

Fotogaléria