• Reprezentácie žiakov

      • 28.05.2014 08:33
      • Matematická olympiáda
        okr. kolo
        reprezentovali                         umiestnenie
        Janiga Peter 6. r.                     1. miesto
        Slaninka Ladislav 9. r.           2. miesto
        Čekanová Lívia 7. r.               7. miesto ÚR
        Slaninka Peter 9. r.                 5. miesto ÚR
      • Pytagoriáda- okresné kolo

        Čekanová Katarína 8.r. – 1. miesto

        Janiga Ladislav 6.r. – 2. miesto

        Spišaková Viktória 4.r – 12. m. – ÚR

         

        žiakov pripravila: p. uč. A. Šandorová

        Matematický klokan

        • medzinárodná súťaž
        • zapojilo sa 16 žiakov
        • úspešní riešitelia:  Sirotňaková Lenka 3.r.

        Drábová Marianna 3.r.

        Smetanková AnnaM. 3.r.

        Pribulová Natália 4.r.

        Smolková Denisa 4.r.

        Spišáková Viktória 4.r.

        Šoltýs Vladimír 4.r.

        • žiakov pripravili:  p. uč. Mgr. M. Zborayová

        p. uč. Mgr. M. Kolarčíková

         

                    Chemická olympiáda

                    Anna Slaninková – 6. miesto ÚR

                   

                    Bilogická olympiáda

                    -     okr. kolo Botanika

                                1. miesto Juraj Radačovský 6. r.

                                2. miesto Marek Šoltýs 9.B

                                ÚR Branislav Švec 9.B

        • Zoológia

        1. miesto Homzová Eva 6.B

        ÚR Surmík Igor 6.B

                    krajské kolo

        • botanika:  Juraj Radačovský 6. m. – ÚR
        • zoológia:  Eva Homzová 11. m. – ÚR

         

        Fyzikálna olympiáda

        okresné kolo

        • Slaninka Peter 6. miesto – ÚR
        • Janiga Martin 7. miesto – ÚR

        žiakov pripravila: p. uč. Ing. Mária Loučková

         

        Geografická olympiáda

        okresné kolo, krajské kolo

        Ladislav Janiga – 1. miesto a ÚR

        žiaka pripravila: p. uč. PaedDr. Marcela Semanová

         

        Literárne súťaže

        SARM – Laureát

        • prednes prózy –    Slaninková Lívia 9.B

        Bortňak Jozef 5.B

        • prednes poézie – Slaninková Bernardeta 7.B
        • ocenená za vlastnú tvorbu – Petriľaková Andrea 8.C

        Okresná súťaž v rétorike – 3. miesto – Škvarlová Jana 8.B

        pripravili:        p. uč. Mgr. Eva Antolová

                                p. uč. Mgr. Alena Triščová

      • Naspäť na zoznam článkov
    • Kontakty

      • CZŠ sv. Jána Krstiteľa
      • skola@czssabinov.sk
      • Správca obsahu: kovalik.j@czssabinov.sk
      • Webmaster: kovalik.j@czssabinov.sk
      • 051/4521 639
      • 9.mája 740/7 083 01 Sabinov
      • 31942202
      • 2020722627
      • Ing.Katarína Hviščová 0908/975 659 hviscova.k@czssabinov.sk
      • Ing.Mgr.Jozef Kovalík 0907/183 303 kovalik.j@czssabinov.sk
      • Ing.Zuzana Ondková 051/4521 639 ondkova.z@czssabinov.sk
      • Mgr. Martina Semanová 051/4521 639 semanova.m@czssabinov.sk Konzultačné hodiny: Utorok: 14.00 – 16.00 Po vzájomnej dohode je možný aj iný termín.
      • Silvia Labudová 051/4525 103 0950 381 714 silvi.labudova@gmail.com
    • Prihlásenie