• Športovci

        • 26.05.2014 10:56
          • Atletika – beh na 300 m
          1. miesto – Terézia Dzuriková 9.B
                           Lucia Dvorščáková
                           Helena Sučková
                           Mária Palenčárová 
        • viac
        • Súťaž o naj... kraslicu

        • 26.05.2014 10:47
        • 4.4.2006 – pripravila: A. Vojtková
          ocenenie získali:         Agátka Kalinová 7.A
                                             Barborka Reváková 7.A
                                             Veronika Kišeľaková 6.B
                                             Zuzanka Matisovská 5.B
                                             Vojtech Horňák 4.B
                                             Dušan Jurko 4.B
                                             Danka Loučková
                                             Annamária Borzová
                                             Sebastián Bujňák
                                             Klaudia Drábová 4.A
                                             Nikolka Adamiová
                                             Lacko Janiga
                                             Alexandra Boriščáková 3.B
                                             Mišo Špinler
                                             Zuzana Dobrovičová
                                             Monika Staviarská
                                             Tomáš Nemergut
                                             Marek Vužňák
                                             Kamilka Tulejová
        • viac
        • Súťaž o naj... kraslicu

        • 26.05.2014 10:47
        • 4.4.2006 – pripravila: A. Vojtková
          ocenenie získali:         Agátka Kalinová 7.A
                                             Barborka Reváková 7.A
                                             Veronika Kišeľaková 6.B
                                             Zuzanka Matisovská 5.B
                                             Vojtech Horňák 4.B
                                             Dušan Jurko 4.B
                                             Danka Loučková
                                             Annamária Borzová
                                             Sebastián Bujňák
                                             Klaudia Drábová 4.A
                                             Nikolka Adamiová
                                             Lacko Janiga
                                             Alexandra Boriščáková 3.B
                                             Mišo Špinler
                                             Zuzana Dobrovičová
                                             Monika Staviarská
                                             Tomáš Nemergut
                                             Marek Vužňák
                                             Kamilka Tulejová
        • viac
        • Hokejbal

        • 26.05.2014 10:40
        • okr. kolo sa uskutočnilo 14.12. 2005 v Lipanoch
          reprezentovali: M. Novotný 8.C
                                  B. Andraščik 8.B
                                  M. Marcinčin 8.A
                                  L. Letkovský 8.A
                                  P. Matija 8.A
                                  V. Krajčír 9.A
                                  P. Broda 8.B
                                  D. Hrabčák 8.B ...
        • viac
        • Cezpoľný beh
        • Cezpoľný beh

        • 26.05.2014 10:32
        • T. Dzuríková 9.B
          E. Sučková 9.B
          M. Palenčárová 9.B
          Z. Lukáč – Jacková 8.C
          28.9 a 5.10. 2005 získali 1. a 5. miesto v cez poľnom behu v Krajskom kole
          pripravoval: I. Ďuran 
        • viac
    • Kontakty

      • CZŠ sv. Jána Krstiteľa
      • skola@czssabinov.sk
      • Správca obsahu: kovalik.j@czssabinov.sk
      • Webmaster: kovalik.j@czssabinov.sk
      • 051/4521 639
      • 9.mája 740/7 083 01 Sabinov
      • 31942202
      • 2020722627
      • Ing.Katarína Hviščová 0908/975 659 hviscova.k@czssabinov.sk
      • Ing.Mgr.Jozef Kovalík 0907/183 303 kovalik.j@czssabinov.sk
      • Ing.Zuzana Ondková 051/4521 639 ondkova.z@czssabinov.sk
      • Mgr. Martina Semanová 051/4521 639 semanova.m@czssabinov.sk Konzultačné hodiny: Utorok: 14.00 – 16.00 Po vzájomnej dohode je možný aj iný termín.
      • Silvia Labudová 051/4525 103 0950 381 714 silviasamkova@centrum.sk
    • Prihlásenie