Hlavné menu

Počet návštev: 3973672
  • Tradične pred Vianočnými prázdninami:
    - slávnostná akadémia
    - Netradične - Mestská knižnica
    26.05.2014 11:42 | viac »
  • Advent v našej triede je veľmi zaujímavý. Kristián dá stolík s vencom na koberec a my sa postavíme okolo neho. Sviečky zapaľuje a sfukuje stále niekto iný. Po rannej modlitbe pridá každý svoju prosbu, poďakovanie, chválu. Tak si každý nájde nejaké príjemné miestečko a pani učiteľka nám prečíta kratučkú časť rozprávky o anjelikoch.
    26.05.2014 11:37 | viac »
  • dňa 14.10.2006 – vo Veľkých Kapušanoch
    dňa 25.11.2006 – Zbojnícky hrad
    dňa 17.3.2007 – Prešov – Ruská Nová Ves
    Hanigovský hrad
    dňa 11. 11. 2006 – Veľký Šariš – hrad ...
    26.05.2014 11:35 | viac »
  • Ó, Máriin posvätný ruženec, sladká reťaz, ktorá nás spája s Bohom, puto lásky, ktoré nás spája s anjelmi, veža spásy pred útokom pekla, bezpečný prístav pri našom stroskotaní, nikdy ťa neopustíme. Budeš našou posilou v hodine smrti. tebe bude patriť náš posledný bozk života, ktorý zhasína. A posledným výdychom našich pier bude tvoje sladké meno, ó, Kráľovná ruženca, naša najdrahšia Matka, Útočisko hriešnikov, najväčšia Útecha trpiacich. ...
    26.05.2014 11:34 | viac »
  • Zoznam zamestnancov školy k 1. septembru 2006.
    26.05.2014 11:33 | viac »
  • Celkové vyhodnotenie:
    Gymnázia       -           13 žiakov
    SOŠ (4. roč.)   -           19 žiakov
    SOU (4. roč.) -           6 žiakov
    SOU (3. roč.)  -           13 žiakov
    osemročné Gymnázia – 4 žiaci
    školu opusti 55 žiakov
     
    26.05.2014 11:31 | viac »
  • Navštívili ich žiaci 8. ročníka. (13- 15. 6. 2006)
    Krásne zážitky z trojdňového pobytu Červený kláštor – Pieniny si odnieslo 34 žiakov 8. ročníkov. Výlet zorganizovala triedna učiteľka A. Vojtková. Pedagogický dozor vykonávali: Mgr. Marcela Semanová a Mgr. Jozef Červeňák.
     
    26.05.2014 11:29 | viac »
  • 29.5 - školský výlet 5.A a B 
    Rozprávka v Kežmarskom hrade, prehliadka mesta
    26.05.2014 11:27 | viac »
  • žiaci 5.B P. Dačo a J. Merva sa zúčastnili okr. kola mat. olympiády, na ZŠ 17. novembra.
    V okresnom kole na ZŠ Komenského v Lipanoch:
                1. miesto obsadil P. Dačo 5. B
                4. miesto M. Janigová 8.B
                Úspešná riešiteľka: G. Hajduková 8.B
    žiakov pripravila p. uč. A. Chovancová 
    26.05.2014 11:24 | viac »
  • Od utorka 13. do soboty 17. júna 2006 Mestský úrad Sabinov, Mesto Sabinov a organizácie stali sa organizátormi TOWN – TWINNINGU (stretnutie miest). Predstavitelia zástupcov pedagogického zboru našej školy hneď prvý deň privítali pedagógov doprevádzajúcich žiakov z družobnej školy Kenderu z Maďarska.  
    26.05.2014 11:21 | viac »
  • V rámci projektu Oskarového mesta Sabinov. V medzinárodnej výtvarnej súťaži bodovali práce našich žiakov:
    1. miesto: Zuzana Homzová 9.B
    1. miesto: skupinová práca výtvarného krúžku
    26.05.2014 11:20 | viac »
  • 1. miesto:        L. Jusková 9.B
                            E. Sučková
                            G. Horvátová
                            M. Palenčárová
                            T. Dzuríková ...
    26.05.2014 11:06 | viac »
  • celodiecézna súťaž – 24.5.2006
     
    1. miesto:        Patrik Škovránko 3.B             1. miesto:        Zuzana Dobrovičová
                Ladislav Janiga 4.B
    2. miesto:        Martin Kuchár 3.A                 2. miesto:        Veronika Krescánková 3.A
     
    pripravovala: E. Hužvárová
    26.05.2014 11:02 | viac »
  • 11. 5. 2006
                ocenená: Lenka Slaninková
                laureátka súťaže: Katka Petriľaková 9.B
                pripravila: M. Boriščáková
                ocenená: Aja Petriľáková 6.C
                pripravila: p. uč. A. Mervová
     
    26.05.2014 10:59 | viac »
  • 14. 5. 2006 – okresné kolo v Sabinove
    1. miesto:        Bernardetka Slaninková 5.B
                           Jana Reváková 8.B
    3. miesto:        Jana Janičinová 5.B
    9. 6. 2006 – krajské kolo v Starej Ľubovni – zúčastnili sa
                           Jana Reváková 8.B
                           Bernardetka Slaninková 5.B
     
    žiačky pripravila: p. uč. E. Antolová
     
    26.05.2014 10:59 | viac »
    • Atletika – beh na 300 m
    1. miesto – Terézia Dzuriková 9.B
                     Lucia Dvorščáková
                     Helena Sučková
                     Mária Palenčárová 
    26.05.2014 10:56 | viac »
  • 4.4.2006 – pripravila: A. Vojtková
    ocenenie získali:         Agátka Kalinová 7.A
                                       Barborka Reváková 7.A
                                       Veronika Kišeľaková 6.B
                                       Zuzanka Matisovská 5.B
                                       Vojtech Horňák 4.B
                                       Dušan Jurko 4.B
                                       Danka Loučková
                                       Annamária Borzová
                                       Sebastián Bujňák
                                       Klaudia Drábová 4.A
                                       Nikolka Adamiová
                                       Lacko Janiga
                                       Alexandra Boriščáková 3.B
                                       Mišo Špinler
                                       Zuzana Dobrovičová
                                       Monika Staviarská
                                       Tomáš Nemergut
                                       Marek Vužňák
                                       Kamilka Tulejová
    26.05.2014 10:47 | viac »
  • 4.4.2006 – pripravila: A. Vojtková
    ocenenie získali:         Agátka Kalinová 7.A
                                       Barborka Reváková 7.A
                                       Veronika Kišeľaková 6.B
                                       Zuzanka Matisovská 5.B
                                       Vojtech Horňák 4.B
                                       Dušan Jurko 4.B
                                       Danka Loučková
                                       Annamária Borzová
                                       Sebastián Bujňák
                                       Klaudia Drábová 4.A
                                       Nikolka Adamiová
                                       Lacko Janiga
                                       Alexandra Boriščáková 3.B
                                       Mišo Špinler
                                       Zuzana Dobrovičová
                                       Monika Staviarská
                                       Tomáš Nemergut
                                       Marek Vužňák
                                       Kamilka Tulejová
    26.05.2014 10:47 | viac »
  • okr. kolo sa uskutočnilo 14.12. 2005 v Lipanoch
    reprezentovali: M. Novotný 8.C
                            B. Andraščik 8.B
                            M. Marcinčin 8.A
                            L. Letkovský 8.A
                            P. Matija 8.A
                            V. Krajčír 9.A
                            P. Broda 8.B
                            D. Hrabčák 8.B ...
    26.05.2014 10:40 | viac »
  • T. Dzuríková 9.B
    E. Sučková 9.B
    M. Palenčárová 9.B
    Z. Lukáč – Jacková 8.C
    28.9 a 5.10. 2005 získali 1. a 5. miesto v cez poľnom behu v Krajskom kole
    pripravoval: I. Ďuran 
    26.05.2014 10:32 | viac »
  • 1. ročník umeleckej prehliadky výt. prác organizovanej CZŠ sv. Lukáša v Topoľčanoch.
    3. miesto získala Klaudia Drábová žiačka 4. B – pripravila: A. Vojtková
    26.05.2014 10:31 | viac »
  • Mestská prehliadka mladých spevákov slovenskej ľudovej piesne.
    Úspešní speváci:         Tono Lipták 7.B
                                        Tamarka Tomášková 3.A
                                       Anna Slaninková 7.B
    žiakov pripravovala: p. uč. J. Balážová
    26.05.2014 10:30 | viac »
  • Na celoslovenskej súťaži v XI. ročníku literárnej a výtvarnej súťaže Dúha 2005/2006 organizovanej ZŠ – sv. rodiny v Bratislave
    5. miesto obsadila Simona Šimčíková 5.B
    v literárnej tvorbe úspešná bola Bernardetka Slaninková 5.B
                            výt. súťaž pripravila: A. Vojtková
                            lit. súťaž pripravila: E. Antolová
    26.05.2014 10:02 | viac »
  • Stropkov 27. 4. 2006
    arcidiecézna súťaž 5. miesto obsadili žiačky:
                Zuzana Homzová 9.B
                Monika Škovránková 6.B
                Veronika Kišeľaková 6.B
    žiačky pripravovala: p. Mária Palenčárová
    26.05.2014 10:02 | viac »
  • 28. 3. 2006 okresné kolo prírodovednej súťaže umiestnenie získali:
    1. miesto: Jana Reváková 8.B
    2. miesto: Dávid Mikolaj 8.B
                v botanike
    2. miesto: Tomáš Matija 9.B
    3. miesto: Rasťo Kostráb 9.B
                v zoológií
    žiakov pripravila: Mária Palenčárová
    26.4.2006 žiaci absolvovali krajské kolo
    26.05.2014 10:01 | viac »
  • Dňa 27. februára počas jarných prázdnin uskutočnilo sa pekné podujatie návšteva Turínskeho plátna a vychádzka na Prešovskú Kalváriu.
    Podujatie pripravila: Mária Palenčárová
    pedagogický dozor: Antónia Chovancová
                                       Mária Boriščáková
    a žiaci 5. – 6. ročníkov 
    26.05.2014 10:00 | viac »
  • v TELEPROJEKTE posledná večera – 6.2.2006 a pošta pre Ježiška 
    žiaci boli ocenení na fare arcibiskupa v Košiciach
    Lucia Tiritová 9.A – 1. miesto
    Filip Dobrovič 5.B – 2. miesto
    Jozef Kovalík 6.C – 3. miesto
    Zuzana Kovalíková 3.A – 1. miesto
     
    26.05.2014 09:59 | viac »
  • Čas beží veľmi rýchlo.
    Naši žiaci ho tvorivo využívajú nie iba na plnenie školských povinností, ale aktívne sa zapájajú do rôznych súťaží a príležitostných akcií.
    26.05.2014 09:58 | viac »

Novinky

Kontakt

  • CZŠ sv. Jána Krstiteľa
    9.mája 740/7
    083 01 Sabinov
  • 051/4521 639

Fotogaléria