• Školské kolo súťaže "Hviezdoslavov Kubín"

      • 07.04.2014 13:39
      • Uskutočnilo sa 11. 4. 2002 za účasti 23 súťažiacich a pedagógov školy, ktorí zároveň tvorili porotu. ...
      • Víťazmi v jednotlivých kategóriách sa stali:

                                       Poézia: 1.kat. ml. žiaci:

                                                       1. miesto:              Zuzana Jurková

                                                       2. miesto:              Miroslav Tomáško

                                                       3. miesto:              Katarína Čekanová

                                                       2.kat. 4.-6. roč.:

                                                       1. miesto:              Lívia Horňáková

                                                       2. miesto:              Dominika Jurková

                                                       3. miesto:              Anna Stajančová

                                                       3.kat. 7.-9. roč.:

                                                      1. miesto:              Michal Karniš

                                                       2. miesto:              Mária Dačová

                                                       3. miesto:              neudelené

                                       Próza:    1.kat. ml. žiaci:

                                                                       1. miesto:              Dominik Turák

                                                                       2. miesto:              Ivana Kišeľáková

                                                                       3. miesto:              Dominika Pavlovičová

                                                                       2.kat. 4.-6. roč.:

                                                                       1. miesto:              Zuzana Homzová

                                                                       2. miesto:              Zuzana Summerová

                                                                       3. miesto:              Mária Liptáková

                                                                       3.kat. 7.-9. roč.:

                                                                       1. miesto:              Lucia Jacková

                                                                       2.-3. miesto:         neudelené

        Oceneným blahoželáme a zároveň postupujú do okresného kola, kde im držíme palce pri dosiahnutí ďalších úspechov.

      • Naspäť na zoznam článkov
    • Kontakty

      • CZŠ sv. Jána Krstiteľa
      • skola@czssabinov.sk
      • Správca obsahu: kovalik.j@czssabinov.sk
      • Webmaster: kovalik.j@czssabinov.sk
      • 051/4521 639
      • 9.mája 740/7 083 01 Sabinov
      • 31942202
      • 2020722627
      • Ing.Katarína Hviščová 0908/975 659 hviscova.k@czssabinov.sk
      • Ing.Mgr.Jozef Kovalík 0907/183 303 kovalik.j@czssabinov.sk
      • Ing.Zuzana Ondková 051/4521 639 ondkova.z@czssabinov.sk
      • Mgr. Martina Semanová 051/4521 639 semanova.m@czssabinov.sk Konzultačné hodiny: Utorok: 14.00 – 16.00 Po vzájomnej dohode je možný aj iný termín.
      • Silvia Labudová 051/4525 103 0950 381 714 silvi.labudova@gmail.com
    • Prihlásenie