Hlavné menu

Počet návštev: 4113578

Z ohlasov žiakov na týždeň angličtiny

Týždeň aktívnej angličtiny bol veľmi zaujímavý a osviežujúci. Najzaujímavejšie bolo, že dorozumieť sa dalo iba po anglicky. Je škoda, že to už skončilo.
Juraj Dobrovič, 9.A

Som rada, že som sa zúčastnila tohto kurzu, pretože som získala nové skúsenosti a vyskúšala si angličtinu v praxi. Lektori, ktorí nás týmto kurzom sprevádzali, boli trpezliví a chápaví.

Katka Ondrijová, 9.A

 

Týždeň angličtiny bol SUPER. S lektormi sme hrali rôzne hry, kvízy, súťaže.... Keď to tak zhrniem, bolo to vážne skvelé. Dalo sa im rozumieť v pohode. Naučila som sa veľa nového.

Katka Kolková, 7.B

 

Týždeň aktívnej angličtiny bol pre mňa veľkým zážitkom. Bol hlavne veľmi zaujímavý, vtipný a náučný.S našimi dvomi lektormi Alom a Robertom sme sa nielenže v pohode dohovorili,ale sa aj zdokonalili v angličtine. Pre mňa bol tento týždeň nezabudnuteľný, samozrejme s kopou zábavy a zážitkami. Zbehlo to všetko tak rýchlo,že už bol piatok a my sme neverili, že je koniec. Takýto týždeň odporúčam každému jednému, aby ste si aj vy vyskúšali aké to je úžasne a zároveň iné hovoriť s "pravým" Angličanom . :)

Simona Gajdošová, 9.A

 

Týždeň angličtiny v našej škole bol zaujímavý, zábavný a poučný.Najviac sa mi páčilo to, že sme hrali hry a zároveň sme sa učili používať bežnú angličtinu. Naši lektori boli vtipní, milí a rozprávali zrozumiteľne. Jedinou nevýhodou bolo, že to trvalo len týždeň a ten uplynul veľmi rýchlo.

Ema Cehelská, 7.A

 

Na kurze anglického jazyka sa mi páčilo to, že naši lektori boli k nám priateľskí, milí, vtipní, pohodoví a chápaví. Spočiatku8 som nebola so sebou spokojná, pretože som im nerozumela, ale neskôr sa to začalo zlepšovať. Som rada, že som sa mohla zúčastniť na tomto kurze.

Viktória Krescanková, 9.A

Novinky

Kontakt

  • CZŠ sv. Jána Krstiteľa
    9.mája 740/7
    083 01 Sabinov
  • 051/4521 639

Fotogaléria